O nas

W Loulouka wierzymy, że dzieci są naszą przyszłością. Ich zdrowie i dobre samopoczucie to nasze powołanie, nasza misja. I to napędza nasze serca. To właśnie sprawia, że chcemy produkować wysokiej jakości żywność dla niemowląt.

Loulouka została założona przez Petera, Christiana i Michaela. Trzech mężczyzn, każdy z bogatym doświadczeniem w branży preparatów dla niemowląt. Dla Petera jego zainteresowanie składem różnych marek mlek dla niemowląt zaczęło się po urodzeniu jego trojaczków. Wyczerpany bezsennymi nocami, sfrustrowany i bezradny próbował znaleźć sposób na pocieszenie i uspokojenie swoich noworodków. Szukał wszystkiego, co mógł, by zapewnić swoim dzieciom jak najlepszy start. Christian i Michael pracują razem już od dawna, znają się od liceum i obaj od lat współpracowali ze znanymi markami żywności dla niemowląt na całym świecie.

Jako założyciele Loulouki czuliśmy, że nie ma takiego preparatu dla niemowląt, który dokładnie pasowałby do naszych ideałów. Mieliśmy już cel, misję i postanowiliśmy połączyć siły. W 2016 roku zaczęliśmy opracowywać własną formułę dla niemowląt, w pełni zgodną z naszą wizją. Po kilku latach badań i ciężkiej pracy w 2019 roku narodziła się Loulouka.

Loulouka: naturalne składniki

Naszą misję wypełniamy używając naturalnych składników. Nie uznajemy kompromisów: używamy wyłącznie pełnego prawdziwego mleka od krów wypasanych ekologicznie i szwajcarskich surowców. Nasza zrównoważona wizja jest namacalna we wszystkich naszych składnikach, procesach produkcyjnych i oczywiście w produkcie końcowym. I naturalnie Loulouka, jak wiele innych rodzajów mlek, spełnia wysokie standardy jakości żywności. Nasze produkty są poparte badaniami naukowymi i są codziennie zatwierdzane przez prawdziwych ekspertów: Was i Wasze dzieci! Ponadto nasze krowy są traktowane z wyjątkową troską i współczuciem i są naprawdę szczęśliwe, a to jest dla nas ważne.

W Loulouka wierzymy, że dzieci są naszą przyszłością i zdecydowaliśmy się  nią zainwestować. Stawiamy na bycie producentem wysokiej jakości żywności dla niemowląt i mamy nadzieję, że wybierzesz Louloukę.

Peter, Christian i Michael nadal ciężko pracują, aby w najbliższej przyszłości móc wprowadzić jeszcze więcej ekologicznych produktów dla niemowląt i małych dzieci.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami już teraz!