Nasza jakość

Dumnie wyprodukowane w Szwajcarii z organicznego mleka pełnego.

Wszystkie nasze produkty mleczne są produkowane w Szwajcarii, ponieważ surowe przepisy dotyczące jakości, zapewniają, że mleko, krowy i środowisko w jakim funkcjonują są ściśle kontrolowane w całym procesie produkcji. Szwajcaria znana jest z wysokiej jakości produktów szczególnie w dziedzinie żywności ekologicznej. Loulouka wykorzystuje wyłącznie prawdziwe mleko pełne i stara się zapewnić dzieciom optymalne odżywianie w pierwszych latach życia.
SZWAJCARSKIE MLEKO
Nasze krowy karmione są przede wszystkim naturalną trawą i sianem. Używamy wyłącznie prawdziwego mleka z hodowli ekologicznych, a mleko zanim opuści linie produkcyjną przechodzi ponad 50 kontroli jakości.
OLEJ KOKOSOWY
Zamiast oleju palmowego używamy tradycyjnego oleju kokosowego. W ten sposób chcemy przyczynić się do ochrony środowiska i jego zrównoważonej przyszłości. Ponadto cenimy olej kokosowy za jego właściwości zdrowotne, a jedną z nich jest zwiększenie wchłaniania wapnia.
WITAMINY
Nasza formuła zawiera wszystkie witaminy i minerały niezbędne dla optymalnego rozwoju dziecka
EUROPEJSKI CERTYFIKAT EKOLOGICZNY
Nasze produkty są certyfikowane zgodnie z europejskimi przepisami i normami. Oznacza to, że niezależne agencje sprawdzają czy wszystkie zasady rolnictwa ekologicznego i produkcji żywności są odpowiednio prowadzone i przestrzegane.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami już teraz!