Kochane mamy

 
 
Doskonale znamy te pierwsze tygodnie, miesiące i lata, kiedy maluszek przychodzi na świat i próbuje się w nim odnaleźć. Jesteśmy rodzicami ze sporym już stażem i wiemy, że w Waszym życiu naprawdę wiele dzieje się po przywitaniu nowego członka Waszej drużyny. Zdajemy sobie sprawę, że jest to czas równie piękny, co wymagający.

W tym szczególnym okresie, kiedy cały świat świętuje Dzień Matki i Dzień Ojca, chcemy podzielić się z Wami naszym doświadczeniem. 

Być może Wasz maluszek nie potrafi jeszcze namalować laurki, nie potrafi zdobyć bomboniery w kształcie serca, by podarować ją w Wasze święto,. Być może jeszcze nieco problematyczne jest dla niego wyręczenie Was w obiedzie czy podrzucenie Was gdzieś autem. Być może nie opowiada Wam jeszcze dowcipów i nie prowadzicie dyskusji o tym, czy lepsze są psy czy koty… ale już wkrótce to się zmieni. 

Już wkrótce ten maluszek stanie się wspaniałym młodym człowiekiem. 
Już wkrótce będziecie dzielić wspólne pasje, 
już wkrótce będziecie prowadzić pasjonujące rozmowy, 
już wkrótce zyskacie nowego najlepszego przyjaciela. 
Wasze dziecko.

Pierwsze kroki, pierwsze słowa, pierwsze porażki i sukcesy – to wszystko przed Wami. Życzymy więc, aby ta podróż była dla Was prawdziwą frajdą i zabawą. Abyście mogli ze wzruszeniem obserwować, jak Wasza pociecha uczy się nowych rzeczy, i z uśmiechem wspominać ten czas, kiedy potrzebowała Was przez 24 godziny na dobę.
Wszystkim Mamom i wszystkim Tatom życzymy wszystkiego najlepszego!
 
 
loulouka_Asset 2 (1)