Mleko BIO bez oleju palmowego – czy to naprawdę takie ważne? (WIDEO)

Mleko bez oleju palmowego

Często powtarzamy, że mleko Loulouka pozbawione jest jakichkolwiek składników, które mogłyby choćby w minimalnym stopniu negatywnie wpłynąć na zdrowie i samopoczucie naszych dzieci. Zdrowy rozwój maluchów to nasz główny priorytet, dlatego też bardzo rygorystycznie przestrzegamy tej zasady. Mogłoby się wydawać, że olej palmowy nie należy do listy kontrowersyjnych składników, ale… wolimy dmuchać na zimne.

Przeanalizowaliśmy ten temat wzdłuż i wszerz, po czym doszliśmy do wniosków, że w kwestii rozwoju naszych pociech nie warto ryzykować. Zamiast zatem zmagać się z wątpliwościami, czy składniki zawarte w mieszankach Loulouka aby na pewno przysłużą się karmionym nimi dzieciom, podczas tworzenia Loulouki postawiliśmy na sprawdzone i bezpieczne rozwiązania, co do których mamy absolutną pewność, że są strzałem w dziesiątkę.

Dlaczego więc zrezygnowaliśmy z oleju palmowego i co jeszcze zrobiliśmy, aby mleko Loulouka spełniało nawet najbardziej wygórowane oczekiwania? Kilka słów na ten temat znajdziecie w poniższym filmiku – sprawdźcie koniecznie!

Zobacz również