Kiedy można zacząć podawać mleko modyfikowane?

Kiedy mleko modyfikowane

Potrzebujesz wskazówek, w jaki sposób wybrać najlepsze mleko dla swojego maleństwa? Zastanawiasz się, czy są jakieś konkretne wytyczne dotyczące karmienia za pomocą mieszanek? Loulouka jest tu po to, aby być Twoim wsparciem, dlatego dziś mamy dla Ciebie kilka cennych wskazówek.

 

CZY TO DOBRY MOMENT NA MLEKO LOULOUKA?

 

Zacznijmy od tego, że nasze mleko możesz zacząć podawać w każdej chwili! Jeśli jesteś na etapie poszukiwania mleka, możemy Ci zagwarantować, że Loulouka to receptura przygotowana zgodnie z najnowszą wiedzą naukową w dziedzinie żywności dla dzieci. To także marka stworzona przez rodziców i dla rodziców, a więc wszystko, co tutaj tworzymy, podajemy też swoim dzieciakom.

Jeśli poszukujesz mieszanki lepszej niż ta, której obecnie używasz, przetestuj nasze mleko krowie lub kozie. Aby zrobić to jak najlepiej, w przypadku przechodzenia z jednej marki mleka na inną lub przechodzenia między poszczególnymi etapami specjaliści zalecają łączenie mieszanek ze sobą i stopniową zmianę na nową mieszankę.

 

RODZAJE MLEKA MODYFIKOWANEGO LOULOUKA

 

Najważniejsza zasada: pamiętaj, aby zawsze dobierać etap mleka zgodnie z rozwojem swojego dziecka.

 

  • Etap 1. – Organiczne mleko początkowe Loulouka jest przeznaczone dla dzieci od urodzenia do ukończenia 6. miesiąca życia, i tak też powinno być używane. Może być podawane samodzielnie lub w karmieniu łączonym, czyli stosowane naprzemiennie z mlekiem matki.
  • Etap 2. – Organiczne mleko następne Loulouka jest przeznaczone dla niemowląt od ukończenia 6. miesiąca do ukończenia 12. miesiąca życia (choć w przypadku naszego mleka możesz przejść na wyższy etap już po ukończeniu 10. miesiąca życia dziecka). Loulouka BIO 2 nadaje się również do karmienia łączonego. Mleko etapu 2. jest doskonale zbilansowane i może być stosowane jako element diety mieszanej, więc jest doskonałym wyborem przy rozpoczęciu rozszerzania diety niemowlaka.
  • Etap 3. – Organiczne mleko dalsze Loulouka przeznaczone jest dla dzieci od ukończenia 10. miesiąca życia i może być stosowane aż do ukończenia 3. roku życia dziecka.

Podsumowując, mleko Loulouka krowie lub kozie możesz zacząć stosować w każdej chwili – ważne, aby było ono dobrane zgodnie z wiekiem dziecka. Trzymamy kciuki za Wasze żywieniowe przygody!

Zobacz również