Zacznijmy od początku, czyli historia powstania marki Loulouka

Historia Loulouki

Pomysł na markę Loulouka zrodził się w głowach trzech mężczyzn: Petera, Christiana i Michaela. Każdy z nich miał bogate doświadczenie w branży preparatów dziecięcych i każdy, myśląc o optymalnej mieszance mlecznej dla niemowląt, czuł pewien niedosyt… Chcecie wiedzieć więcej? Poniżej cała historia!

Christian i Michael znali się już od liceum, gdzie połączyła ich wspólna pasja do tworzenia. Obaj od lat współpracowali również ze znanymi markami żywności dla niemowląt na całym świecie. Tam też zdobyli bogate doświadczenie, ale z czasem okazało się, że praca w korporacji nie była ich przeznaczeniem.

W przypadku Petera sytuacja była nieco bardziej złożona. Jego zainteresowanie składem dostępnych na rynku mlek zaczęło się na dobre dopiero po urodzeniu się jego dzieci, a co ciekawe, były to trojaczki. Wyczerpany nieprzespanymi nocami, sfrustrowany i bezradny z powodu płaczu i niepełnego zadowolenia swoich dzieci, usilnie próbował znaleźć sposób na pocieszenie i ukojenie swoich noworodków. Aby zapewnić swoim dzieciom jak najlepszy start, rozpoczął poszukiwania mleka z najlepszym składem.

 

Tak właśnie powstała Loulouka!

 

Założyciele marki od lat czuli, że nigdzie nie ma takiego mleka dla niemowląt, które w 100% dopasowałoby się do ich ideału. Mieli swój cel i swoją misję – pozostało im jedynie połączyć siły! W 2016 roku zaczęli więc opracowywać własną mieszankę dla niemowląt, która miała być w pełni zgodna z ich wizją. W końcu, po kilku latach ciężkiej pracy, szeregu badań i zatwierdzeń, w 2019 roku narodziła się Loulouka.

 

W naszym teamie wierzymy, że dzieci są naszą przyszłością.

 

Ich zdrowie i dobre samopoczucie to nasze powołanie i nasza największa misja. To bowiem pobudza nas do działania i napełnia nasze serca szczęściem. I właśnie to sprawia, że chcemy dostarczać Wam żywność dla niemowląt wyłącznie najwyższej jakości. Chcemy być dla Was wsparciem, dlatego pamiętajcie, że zawsze możecie liczyć na Louloukę!

Zobacz również