Kozie mleko – alternatywa dla delikatnych brzuszków

Mleko kozie Loulouka

Choć statystycznie mleko raczej z automatu kojarzy się z krowami, dziś poniekąd staniemy się ambasadorami kóz – i to nie tylko dlatego, że jesteśmy absolutnymi fanami tych stworzeń. 

Chcemy bowiem zwrócić Waszą uwagę na mleko kozie, które nie tylko jest wyśmienitą alternatywą dla krowiego, ale w niektórych przypadkach może nawet okazać się prawdziwym wybawieniem.

Mleko krowie ma wiele niezaprzeczalnych zalet – wiemy o tym nie od dziś i w naszej pracy codziennie z powodzeniem wykorzystujemy jego wartość. Kiedy jednak u maluszka występuje nietolerancja na ten produkt, rodzice siłą rzeczy zmuszeni są poszukać innego rozwiązania. Na tę okoliczność mamy dla Was pewną propozycję: spróbujcie zastosować mleko kozie Loulouka

 

 

Kozia moc warta docenienia 

 

Dlaczego kozie? Ten rodzaj mleka sukcesywnie zdobywa popularność jako podstawa żywienia niemowląt, a argumenty „za” można by mnożyć: począwszy od smaku, który z pewnością przypadnie maluchowi do gustu, przez wyselekcjonowany skład pełen witamin i minerałów, aż po zredukowaną zawartość laktozy, która niekiedy może być przyczyną kłopotów z trawieniem. Kwestia składników została zresztą dokładnie wzięta pod lupę, i to taką z ogromnym szkłem – 

 

w żadnym mleku Loulouka nie znajdziecie bowiem niczego, co mogłoby w negatywny sposób odbić się na zdrowiu i rozwoju dziecka.

 

Jeśli zagadnienie mleka koziego w żywieniu niemowląt jest dla Was totalną nowością, nic nie szkodzi! Przygotowaliśmy dla Was krótki filmik, z którego dowiecie się, dlaczego warto wypróbować mleko kozie Loulouka, co konkretnie się w nim znajduje… i czego z pewnością tam nie ma. Miłego oglądania!

 

Zobacz również