Nowość: wyciskane BIO tubki z owocami, warzywami i jogurtem

1


Z przyjemnością informujemy, że w Loulouka wprowadzamy nową linię produktów: wyciskane musy z owocami, warzywami i jogurtem, czyli organiczne przekąski dla Twojego malucha bez dodatku cukru.

Teraz możesz więc zamówić nie tylko mleko dla niemowląt Loulouka i mleko następne, ale także organiczne przekąski dla maluchów od 6. miesiąca życia! 

Nasze tubki dostępne są w sześciu wersjach, a każda z nich została starannie skomponowana tak, aby idealnie trafić w gusta maluchów:

  • Moje ABC (jabłko, banan i marchewka),

 

Organiczne i bez dodatku cukrów

 

Podobnie jak w przypadku naszej formuły, podczas tworzenia wyciskanych BIO tubek również zastosowaliśmy wyłącznie składniki ekologiczne. Zawsze bowiem w pierwszej kolejności bierzemy pod uwagę ludzi, zwierzęta i planetę, dlatego w naszej ekologicznej uprawie owoców i warzyw nie używamy chemicznych pestycydów, nawozów ani produktów modyfikowanych genetycznie. Krowy, które produkują mleko do naszego jogurtu, karmione są natomiast pokarmem najwyższej jakości i mogą swobodnie wędrować po pastwisku, prowadząc szczęśliwe życie.


Wszystkie owoce, warzywa i jogurt w naszych produktach mają pochodzenie organiczne. 


Nie dodajemy sztucznych słodzików, barwników ani aromatów. Najwyższa jakość jest dla nas priorytetem! Nasze przekąski owocowo-warzywne nie zawierają glutenu, jajek ani soi, a ponadto są wegańskie, zaś wyciskane tubki z jogurtem to produkty wegetariańskie (te z owsem zawierają również gluten).

 

Dla dzieci od 6. miesiąca życia

 

Wszystkie nasze tubki przeznaczone są dla dzieci już od 6. miesiąca życia. Jak wyglądał proces ich powstawania? 

Nic skomplikowanego – po prostu wybraliśmy najlepsze owoce i dokładnie je przetarliśmy. Dzięki temu Twój maluch może bez przeszkód cieszyć się nie tylko pyszną, ale również wyjątkowo zdrową przekąską.

Zobacz również